5% nuo Jūsų pirkinių krepšelio skiriama Rimanto Kaukėno paramos fondo globojamiems vaikams.

Prekių pristatymo politika

Pristatymo kainos Lietuvoje

Virš € 30.00 užsakymams.

Būdai Laikas Kaina*
Į namus ar biurą 1 – 3 d.d. € 0.00
Į Omniva paštomatus 1 – 3 d.d. € 0.00
Į LP-Express paštomatus 1 – 3 d.d. € 0.00
Į Pickup siuntų taškus 1 – 3 d.d. € 0.00
Į Itella paštomatus 1 – 3 d.d. € 0.00

Iki € 30.00 užsakymams.

Būdai Laikas Kaina*
Į namus ar biurą 1 – 3 d.d. € 3.00
Į Omniva paštomatus 1 – 3 d.d. € 2.40
Į LP-Express paštomatus 1 – 3 d.d. € 2.40
Į Pickup siuntų taškus 1 – 3 d.d. € 2.40
Į Itella paštomatus 1 – 3 d.d. € 2.40

Ekologiškos pakavimo granulės

Pakuodami savo prekes naudojame birias ekologiškas pakavimo granules. Jos ne tik apsaugo produktus transportavimo metu, bet dar yra ir draugiškos aplinkai! Bekvapės, nedulkančios, vandenyje tirpstančios ir pagamintos iš biologiškai suyrančio krakmolo.
Gamta Jums už tai tikrai padėkos!

 

Pristatymo būdai Lietuvoje:

  • Pristatymas į namus ar biurą. Prekes į Jūsų pasirinktą vietą pristatys kurjeris. Apie numatomą siuntos pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute arba el. paštu.
  • Pristatymas į „Omniva“ paštomatus. Prekės pristatomos į paštomatą. Atsiimti siuntą galima per 7 kalendorines dienas Jums patogiu metu. (Nuo šiol galite siuntas atsiimti ir Nidoje, Omnivos paštomate esančiame Naglių g. 18E (Nidos autobusų stotis).)
  • Pristatymas į „LP-Express“ paštomatus. Prekės pristatomos į paštomatą. Atsiimti siuntą galima per 72 valandas Jums patogiu metu. Apie gautą siuntą būsite informuoti turimais kontaktais (SMS, el. paštu).
  • Pristatymas į „Venipak“ / „DPD“ Pickup siuntų taškus. Šis pristatymo būdas taikomas tik apmokėjus už prekes. Prekės pristatomos į siuntų taškus arba terminalus. Kai siunta bus pristatyta į siuntų tašką ar terminalą, būsite informuoti SMS žinute ir/ar el. paštu. Atsiimti siuntą galima per 7 kalendorines dienas.
    Išskyrus Kuršių Neriją.
  • Pristatymas į „Itella“ paštomatus. Prekės pristatomos į paštomatą. Atsiimti siuntą galima per 10-14 kalendorinių dienų, Jums patogiu metu. Apie gautą siuntą būsite informuoti turimais kontaktais (SMS, el. paštu).
Prekių išsiuntimas dažniausiai užtrunka iki 3d.d. (arba su Jumis susisieksime).
Close
Close
Sign in
Close
Cart (0)

No products in the cart. No products in the cart.