5% nuo Jūsų pirkinių krepšelio skiriama Rimanto Kaukėno paramos fondo globojamiems vaikams.

Maria Nila

Profesionaliu, sąmoningu ir žaismingu būdu siūlome pasauliui draugišką ir tvarų grožį.

Scroll

Maria Nila

100% veganiškos plaukų priežiūros priemonės gaminamos Švedijoje.

Mes esame nepaprastas plaukų priežiūros prekės ženklas. Mūsų 100 % veganiški ir draugiški gyvūnams produktai yra sukurti iš meilės jiems, nes gyvūnai neturėtų būti plaukų priežiūros produktų dalis. Pasiūlydami aukštos kokybės veganišką grožį, mes sudarome galimybę visiems norintiems lengviau žengti tvaraus ir draugiškesnio pasaulio link.

Rinkdamiesi MARIA NILA produktus, jūs renkatės draugiškas gyvūnams, nekenksmingas klimatui, spalvą tausojančias plaukų priežiūros priemones, pagamintas Švedijoje. Mūsų chemikai produktus kuria iš kruopščiai atrinktų ingredientų, atnešančių reikšmingų pokyčių klientams, salonams, gyvūnams ir aplinkai. Savo produktus kuriame, gaminame, pilstome ir sandėliuojame gamykloje Helsingborge, Švedijoje, o iš čia siunčiame po visą pasaulį.

Saugos ir kokybės patikrinimai kiekviename gamybos grandinės etape užtikrina, kad mūsų gaminiai yra aukščiausios kokybės. Skatindami ir valdydami visą procesą nuo koncepcijos iki produkto, mes galime užtikrinti sveikas darbo sąlygas ir aukštos kokybės formules.

Tegul tvarumas ir žaismingumas pripildo pasaulį draugiško gyvūnams grožio.

Susipažinti su produktais

Sertifikatai

PETA (ŽMONĖS UŽ ETIŠKĄ ELGESĮ SU GYVŪNAIS) yra didžiausia pasaulyje už gyvūnų teises kovojanti organi- zacija. PETA patikrino mūsų ingredientus ir nustatė, kad jie yra 100% veganiški ir nebandyti su gyvūnais.

VEGAN SOCIETY žodį VEGANAS sugalvojo 1942 metais. Tai yra didžiausia ir seniausia veganų organizacija pa- saulyje. Produktas, ant kurio yra gerai žinoma saulėgrąža, simbolizuoja VEGAN SOCIETY patvirtinimą – tai užtikri- na, kad produktas yra 100% veganiškas ir nebandytas su gyvūnais.

LEAPING BUNNY yra CCIC (Vartotojų informavimo apie kosmetiką koalicijos) išduotas sertifikatas. Aštuonios nacionalinės už gyvūnų teises kovojančios organizaci- jas susivienijo ir parengė programą, skirtą patikrinti, ar produktas nėra bandomas su gyvūnais. Produktą patvirti- nus CCIC, leidžiama naudoti jų simbolį – šuoliuojantį kiškį.

PLAN VIVO yra organizacija, skatinanti aplinkos apsaugos ir tvarumo projektus visame pasaulyje. Kai kompensuo- jame mūsų pakuočių gamybos metu išsiskiriantį anglies dioksidą per PLAN VIVO, Nikaragvos ūkininkams skiria- ma finansinė parama atsodinti miškus savo žemėje. Tokiu būdu galime remti nepriklausomus vietos ūkininkus bei suteikti mūsų gamtai ir aplinkai galimybę atsigauti.

Eco Therapy Revive yra mūsų pirmoji sertifikuota organinė linija. Pasiūlydami pasauliui aplinkai draugiškas plaukų priežiūros priemones, mes padrąsiname žmones žengti tvarios ateities link.

Mūsų naudojama pakuotė visada kompensuojama miškų atsodinimo projektais. R E V I V E linija yra dar vienas žingsnis į priekį. Naudodami perdirbtas, vandenynuose surinkto plastiko atliekas mes siūlome pasauliui tvarų grožį ir tuo pat metu išlaisviname vandenynus nuo plastiko taršos.

Maria Nila produktų linijos

HEAD & HAIR HEAL

Uždegimą slopinanti ir plaukų augimą skatinanti linija. Gydo ir apsaugo nuo pleiskanų ir galvos odos problemų, mažina plaukų slinkimą ir skatina jų augimą. Tinka kasdieniam naudojimui.

Susipažinti su produktais

TRUE SOFT

Sausiems plaukams skirta linija. Minkština, drėkina ir stiprina plauko struktūrą. Glotnumo suteikiantis Argano aliejus sumažina plaukų vėlimąsi ir elektrinimąsi.

Susipažinti su produktais

PURE VOLUME

Apimties suteikianti linija. Storina ir suteikia tankumo ploniems plaukams bei stiprina plauko struktūrą. Vitaminas B5 suteikia daugiau apimties ir gyvybingumo, užtikrindamas ilgalaikį rezultatą.

Susipažinti su produktais

STRUCTURE REPAIR

Pažeistiems, sausiems ir chemiškai paveiktiems plaukams skirta linija. Drėkina ir stiprina plauko struktūrą. Atkuriamuoju poveikiu pasižymintis Dumblių ekstraktas padeda plaukams atgauti natūralų stiprumą, minkštumą ir žvilgesį.

Susipažinti su produktais

LUMINOUS COLOUR

Spindesio suteikianti linija skirta atkurti ir stiprinti dažytų plaukų struktūrą. Granatų ekstraktas ir Colour Guard Complex apsaugo plaukus ir sumažina spalvos blukimą, atsirandantį dėl galvos trinkimo, plaukų formavimo prietaisų naudojimo, UV spindulių ir laisvųjų radikalų.

Susipažinti su produktais

SHEER SILVER

Šviesiems ir tamsiems plaukams skirta linija. Violetinio pigmento ir Gervuogių ekstrakto dėka neutralizuoja auksinius atspalvius, suteikia plauko struktūrai žvilgesio ir sustiprina.

Susipažinti su produktais

STYLE & FINISH

Style & finish yra dažytų plaukų, spalvą saugančių formavimo produktų linija, kurioje rasite viską, kad jūsų plaukai atrodytų nuostabiai.

Susipažinti su produktais

COLOUR REFRESH

Colour Refresh švelni plaukų kaukė su trumpalaikiais spalvos pigmentais. Naudodami COLOUR REFRESH priemones galite lengvai paryškinti turimą spalvą arba ją pakeisti. Spalva išsilaiko 4–10 plovimų ir palaipsniui nusiplauna.

Susipažinti su produktais

Close
Close
Sign in
Close
Cart (0)

No products in the cart. No products in the cart.