5% nuo Jūsų pirkinių krepšelio skiriama Rimanto Kaukėno paramos fondo globojamiems vaikams.

Amika

Labas, aš esu Tavo draugė AMIKA - kasdien ir visur su Tavimi.

Scroll

Amika

Labas, aš esu Tavo draugė AMIKA

Kasdien ir visur su Tavimi – vonios kambaryje, rankinėjė, sporto krepšyje; mane gali rasti ofiso stalčiuje ar net savo automobilyje. Taip taip! Ir keliaujame, ir švenčiame kartu! Kartu su Tavimi buvau išleistuvių vakarėlyje ir tą vasarą, kai norėjai būti pati gražiausia, o „TAS“ ypatingas pasimatymas – pameni, tą PINK suknelę ir didžiulėmis garbanomis krintančius plaukus? Atrodei įspūdingai! O Tavo vestuvių šventę prisiminsiu amžinaii! Buvai DEIVĖ! Tiesiog 24/7 kartu! Tiesa, galiu būti ir stilinga dovana!

Mane pasitinka pagal išvaizdą – palydi pagal kokybę! O mes ar jau draugaujame su Tavimi? Jei ne – kviečiu susipažinti! Nuoširdžiai tikiu mūsų draugystės galia!! Su Linkėjimais, AMIKA💖

Amika profesionalios plaukų priežiūros priemonės ir įrankiai sukurti TAU! JAI! JAM! JIEMS! JAI ir JAM! JAM ir JAM! JAI ir JAI! VISIEMS!

Amika pavadinimas kalba pats už save (Esperanto kalba amika reiškia „draugas“), kuris draugystei sujungia visuomenės lygybę ir įvairovės grožį, o amika produktai kaip ir tavo geriausi draugai – patikimi, mylintys Jus tokius kokie esate, kai reikai tiesmukiški ir visada su gera nuotaka!

Tiesiai iš Bruklino, kur gyvenimo būdas pulsuoja kūrybiškumu ir kultūra amika atkeliavo į Lietuvą, kupina spalvų, pozityvo, teigiamos energijos ir trykštanti noru susidraugauti su jumis.

Amika produktuose nėra parabenų, sulfatų, dirbtinių dažiklių, ftalatų, aliuminio druskų, MIT ir MCIT + DEA

…ir esame truputėlį pamišę dėl šaltalankio uogų, todėl jų rasite visų mūsų plaukų priežiūros ir formavimo produktų sudėtyje. Taip, mes „sumedžiojome“ vieną iš galingiausių natūralių ingredientų planetoje – šaltalankio uogas. Šis „supervaisius“ yra vienas iš nedaugelio augalinių Omega 7 riebalų rūgščių (kuri atsakinga už elastino ir kolageno sintezės skatinimą) šaltinių, todėl galima sakyti, kad ši uoga plaukams ir galvos odai yra tarsi ingredientas tiesiai iš „Šventojo Gralio“.

Taip pat sukūrėme užburiančios švelnios vanilės, gaivių citrusų ir geltonžiedžių barkūnų aromatą, kurio niekada nepamiršite, o visa kita jau istorija.

Susipažinti su produktais

Close
Close
Sign in
Close
Cart (0)

No products in the cart. No products in the cart.