5% nuo Jūsų pirkinių krepšelio skiriama Rimanto Kaukėno paramos fondo globojamiems vaikams.

Būk tas pokytis, kurį nori matyti pasaulyje!

Dažnai išgirsite tariant šią frazę Karera kompanijos įkūrėjų šeimą, kuri daugiau nei 25 metus keliauja šiuo verslo keliu.

Lietuvai pristatome tik labai atsakingai atrinktus profesionalius plaukų priežiūros produktus, kurie pranoksta tradicinius rėmus ir yra įdomūs įrankiai grožio salonų meistrams ir tobulas pasirinkimas klientams, kuriems reikia daugiau nei produkto! Mums labai svarbu, kad produktas turėtų savo veidą, filosifiją. Sugrįžę į šį verslą, sau pažadėjome neįsimylėti prekių ženklų, nes netektis būna labai skaudi, bet kitaip nemokame – ir vėl visi mūsų mylimukai. Karera yra mūsų kūrinys, mūsų gyvenimo dalis – kartu augame, mokomės ir bręstame. Esame prisigalvoję iki dangaus, bet dar reikia nuveikti labai daug darbų. Kiekviena diena yra nauja galybė, pasirinkimas… 365 dienos – 365 naujos galimybės.

Gyvenimas nėra tobulas, bet jame daug tobulų akimirkų!!

…džiaukitės ir mylėkite gyvenimą ne ryt, poryt, kitąmet, o dabar! Daugiau šypsokitės, dažniau apsikabinkite! Tikėkite ir švęskite mažus pasiekimus! Darbuokitės tai, kas teikia malonumą! Stebėkite gyvenimo siunčiamus ženklus ir jais vadovaukitės, nes niekas gyvenime nevyksta be reikalo… O jeigu vyksta ne pagal planą, žinokite, kad ir tai praeis! Laiko patikrintos frazės, kai esi komandos narys ne tik šeimoje. Skirtingi, bet kartu ir labai panašūs, mes keliaujame 24/7 per gyvenimą kartu, nes atskirai jau nebemokame!

Viską ką darome, darome iš visos širdies ir su didele meile!
Laura ir Darius Žičkai

KARERA ŠEIMA

Viską ką darome, darome iš visos širdies ir su didele meile!
Laura ir Darius Žičkai

KARERA ŠEIMA

Close
Close
Sign in
Close
Cart (0)

No products in the cart. No products in the cart.